державна екологічна інспекція
у черкаській області

державна екологічна інспекція
у черкаській області

державна екологічна інспекція
у черкаській області

Представлення результатів кампанії «Цифрове перетворення Черкаської області"
Представлення результатів кампанії «Цифрове перетворення Черкаської області

Сьогодні у Черкасах компанія «GoogleУкраїна» презентувала проект «Цифрове перетворення Черкаської області", яку реалізували у співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією та Державною екологічною інспекцією у Черкаській області. В рамках кампанії створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області http://ck.ecoukraine.org, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Користувачеві потрібно тільки зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і на веб-сайті відправити запит. Система створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Крім того, в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону України, а система проконтролює процес реального їх вирішення.

Участь у заході прийняв заступник начальника Держекоінспекції в Черкаській області Олександр Позняков, який наголосив на тому, що «ця кампанія — це крок вперед у тих питаннях, які є в нашому довкіллі. Адже ми вважаємо, що має бути зв'язок між громадянами та органами державної влади у вирішенні певних питань. У межах реформи децентралізації ми готові навчати громадських інспекторів на місцях. Ми готові надати територіальним громадам ширші повноваження. Концепцією реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього середовища в Україні передбачається створення таких посад, як інститут громадських інспекторів з охорони довкілля — «Екологічних шерифів» на базі місцевих громад, які будуть слідкувати та наводити порядок на своїй території".

До реалізації кампанії Google Україна, місто Умань отримала можливість впровадити у місті геоінформаційну web-систему «Інтерактивний реєстр екологічних проблем України«, що невдовзі забезпечить можливість кожному жителю міста і району, швидко та зручно вирішувати власні екологічні проблеми. Цей екопроект реалізовує компанія Google спільно з NGO e-Ecology, громадськими, державними і бізнес партнерами у Черкаській області.

Основним завданням екопроекту є підвищення ефективності взаємодії державних, громадських природоохоронців та громадян, за допомогою сучасних ІТ-інструментів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Держекоінспекцією у Черкаській області направлено позов  щодо тимчасової зупинки діяльності ТОВ «Панда»

Держекоінспекцією у Черкаській області направлено позов щодо тимчасової зупинки діяльності ТОВ «Панда»

За результатами проведеної перевірки Державної екологічної інспекції у Черкаській області встановлено, що діяльність ТОВ «Панда» по виробництву цукру здійснюється з порушеннями

Детальніше...
ПАТ «Уманський завод «Мегомметр»  добровільно сплачена шкода, завдана довкіллю

ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» добровільно сплачена шкода, завдана довкіллю

06 жовтня 2017 року ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» сплатив збитки державі у розмірі 200,3 тис.грн. нараховані Державною екологічною інспекцією у Черкаській області

Детальніше...
Результати рейду на Липівському заказнику

Результати рейду на Липівському заказнику

14 жовтня 2017 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із Патрульною поліцією міста Черкаси на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» затримано двох громадян на гумо

Детальніше...
Господарський суд Черкаської області виніс рішення на користь Держекоінспекції у Черкаській області

Господарський суд Черкаської області виніс рішення на користь Держекоінспекції у Черкаській області

03 жовтня 2017 року Господарський суд Черкаської області, розглянувши матеріали за позовом Державної екологічної інспекції у Черкаській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Тальнівський завод «Мінводи» про стягнення збиткі

Детальніше...
І знову затримано порушника на Липівському заказнику

І знову затримано порушника на Липівському заказнику

Розмір шкоди, завданої довкіллю, обраховано згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541. Сума коштів, яку доведеться сплатити порушнику, становить 2 тисячі 558 гривень.

Детальніше...
Рішення про заборону діяльності ДП «Черкаситорф» підтвердив КААС

Рішення про заборону діяльності ДП «Черкаситорф» підтвердив КААС

Дослідивши матеріали справи, колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду вирішила апеляційну скаргу залишити без задоволення, а постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 02 серпня 2017 року — без змін.

Детальніше...
ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!

Колектив Державної екологічної інспекції у Черкаській області вітає члена Громадської ради при Держекоінспекції у Черкаській області, доктора технічних наук, професора ЧДТУ Геннадія Спепановича Столяренка з нагоди 75 річчя .

Детальніше...
Затвердження Порядку роботи телефонної «гарячої лінії

Затвердження Порядку роботи телефонної «гарячої лінії"

Прийом телефонних дзвінків на телефонну «гарячу лінію» в Інспекції проводиться щоденно (крім вихідних та святкових днів): понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця — з 09.00 до 17.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45)

Детальніше...